03 lipca 2023 roku

Pókolonie 2023

W dniach od 26 - 30 czerwca br. odbywały się w naszej szkole półkolonie dla uczniów klas 1 - 3. Wzięło w nich udział 45 dzieci.

Pierwszy dzień półkolonii był pełen wrażeń, dzieci wzięły udział w zajęciach sportowych i tanecznych, tworzyły piękne łapacze snów podczas warsztatów oraz miały okazję poznać i nakarmić dwie sympatyczne alpaki, które przyjechały do nas z Przystani Alpaki w Miedźnej.  W tak upalny dzień nie mogło też zabraknąć pysznych lodów:)

Drugi dzień półkolonii również dostarczył dzieciom mnóstwo frajdy! Miały okazję spożytkować swoją energię na trampolinach w Paraboli:)

Trzeciego dnia pomimo kapryśnej pogody, humor dzieciom na półkoloniach dopisywał. Dzień spędziły w Muzeum Śląskim w Katowicach, gdzie miały okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o sztuce i podróżowaniu. Nie zabrakło też niespodzianki - każdy na koniec dnia otrzymał zestaw Happy Meal.

Czwarty dzień półkolonii dostarczył kreatywną zabawę podczas warsztatów plastycznych i mnóstwo radości w pszczyńskim Parku Aktywności. Nie zabrakło też smacznych niespodzianek.

Ostatniego dnia półkolonii uczestnicy pojechali do kina na film "Miss Kraken...", każdy chrupiąc swój popcorn z dużym zainteresowaniem śledził losy głównej bohaterki. Po powrocie z kina dzieci zjadły przepyszny obiad i udały się na uroczyste rozdanie dyplomów i niespodzianek.