Doradca zawodowy

środa 800 - 1200
czwartek 800 - 1200
piątek 800 - 1300

Jak się uczyć żeby się nauczyć? Kilka wskazówek dla uczniów.

Test - czy umiem się uczyć?

Drodzy rodzice,
Jeśli  zastanawiacie się w jaki sposób możecie wspierać rozwój zdolności specjalnych i potencjał twórczy swojego dziecka to koniecznie zajrzyjcie do tego poradnika. Udanej lektury.

Poradnik dla rodziców

Drogi uczniu,

Serwis moje stypendium.pl to wyszukiwarka ofert stypendialnych.  Został stworzony aby ułatwić zdobycie informacji o aktualnych programach stypendialnych, różnorodnych konkursach oraz informacji  z dziedziny edukacji.

Zajrzyj, może uda Ci się znaleźć stypendium dla siebie oraz zdobyć pieniądze na rozwój talentu lub wsparcie w nauce!

Strona internetowa: http://mojestypendium.pl/index.html

Drogi licealisto,

Już dziś możesz zapoznać się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku – Białej na rok akademicki 2014/2015

Szczegóły oferty znajdziesz na stronie internetowej : http://wsa.bielsko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=459

oraz na plakacie informacyjnym wywieszonym przy gabinecie doradcy zawodowego (pok.332)

Zaproszenie na Dni Otwarte ATH

Akademia Technoczno - Humanistyczna zaprasza kandydatów na studia, maturzystów, uczniów szkół średnich oraz wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte, które w ATH potrwają od 22 do 26 września. Szczegółowy plan dostępny jest pod adresem www.ath.bielsko.pl.

Kurs przygotowawczy ARCHITEKTURA

Drogi licealisto,

Jeśli Twoim marzeniem jest wybranie się na kierunek ARCHITEKTURA to może zainteresować Cię 8informacja o możliwości odbycia kursu przygotowawczego do egzaminu.

Więcej informacji na stronie internetowej : http://rysunek.pub.pl/

Termin rozpoczęcia zajęć – 27 września 2014r.

Informator o zawodach szkolnictwa zawodowego

Kampania"Świadomie wybieram przyszłość 2013/2014

Bielskie Targi Edukacyjne - 11-12 lutego 2014, Bielsko-Biała, Hala BKS

Drodzy Rodzice,

Przedstawiam Wam opracowaną przez KOWEZiU broszurę skierowaną tematycznie właśnie dla Was. Zachęcam do lektury przede wszystkim dlatego, że to właśnie Rodzice są pierwszymi doradcami własnych dzieci - warto zatem wesprzeć ich w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i zawodu.

Pomagam mojemu dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną - Broszura dla rodziców

Jak pomóc rozwijać skrzydła? - Broszura dla rodziców uczniów gimnazjum

Alicja Kulpa

Powiatowa Synergia Rozwoju Zawodowego