Ogólnopolska Akademia ProgramowaniaW bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum przystąpiło do projektu Stowarzyszenia TALENTMinisterstwa Administracji i Cyfryzacji - "Ogólnopolska Akademia Programowania". W ramach projektu odbędzie się cykl zajęć pozalekcyjnych, w czasie których uczestnicy poznawać będą podstawy programowania w języku C++. Uczniowie poznają teoretyczne podstawy algorytmiki i tworzenia programów komputerowych, nauczą się pisać proste, ale ciekawe programy komputerowe. Będą rozwiązywać problemy w sposób twórczy.
Zajęcia prowadzone będą przez p. Joannę Pszonak.

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do p. J. Pszonak (s. 332 lub s. 333). W środę 30 września o godz. 1235 (II długa przerwa) w pracowni komputerowej 333 odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Regionalne Centrum Ogólnopolskiej Akademii Programowania w Bielsku-Białej zaprasza Nauczycieli, Rodziców i Uczniów na konferencję poświęconą projektowi Stowarzyszenia Talent, która odbędzie się dnia 1 października 2015 roku o godz. 14:00 w Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju