Zwycięstwem uczniów III LO zakończył się XIII Turniej Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbył się w ramach zimowej akcji dla młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2013 "Wrócę na obiad".

W turnieju, który został rozegrany w pierwszy dzień ferii, zagrało siedem zgłoszonych drużyn: ILO, PZS nr 1, PZS nr 2, ZSZiO w Woli, ZSO w Pawłowicach, III LO oraz drużyna nauczycieli. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym"po dziesięć minut bez zmiany stron.
Komplet wyników: PZS nr 2 Pszczyna - LO im. Chrobrego Pszczyna 0:0, III LO Pszczyna - ZSO Pawłowice 2:0, Reprezentacja nauczycieli - PZS nr 1 Pszczyna 1:1, ZSZiO Wola - PZS nr 2 Pszczyna 1:2, ZSO Pawłowice - Reprezentacja Nauczycieli 1:3, LO im. Chrobrego Pszczyna - III LO Pszczyna 0:2, PZS nr 1 Pszczyna - ZSO Pawłowice 1:0, Reprezentacja Nauczycieli - LO im. Chrobrego Pszczyna 3:5, III LO Pszczyna - ZSZiO Wola 4:0, LO im. Chrobrego Pszczyna - PZS nr 1 Pszczyna 2:1, Reprezentacja Nauczycieli - ZSZiO Wola 3:1, PZS nr 2 Pszczyna - III LO Pszczyna 0:2, PZS nr 1 Pszczyna - ZSZiO Wola 2:1, ZSO Pawłowice - LO im. Chrorbrego Pszczyna 0:1, Reprezentacja Nauczycieli - PZS nr 2 Pszczyna 1:1, ZSZiO Wola - ZSO Pawłowice 1:1, PZS nr 2 Pszczyna - PZS nr 1 Pszczyna 3:0, III LO Pszczyna - Reprezentacja Nauczycieli 3:1, ZSO Pawłowice - PZS nr 2 Pszczyna 1:0, LO im. Chrobrego Pszczyna - ZSZiO Wola 3:0, PZS nr 1 Pszczyna - III LO Pszczyna 1:1.
Klasyfikacja: 1. III LO Pszczyna, 2. LO im. Chrobrego Pszczyna, 3. PZS nr 2 Pszczyna, 4. Reprezentacja Nauczycieli, 5. PZS nr 1 Pszczyna, 6. ZSO Pawłowice, 7. ZSZiO Wola.
Król strzelców: Łukasz Pastuszka (III LO Pszczyna) - 7 goli
Najlepszy zawodnik: Dawid Pęszor (LO im. Chrobrego Pszczyna)

W turnieju, który został rozegrany w pierwszy dzień ferii, zagrało siedem zgłoszonych drużyn: I LO, PZS nr 1, PZS nr 2, ZSZiO w Woli, ZSO w Pawłowicach, III LO oraz drużyna nauczycieli. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym"po dziesięć minut bez zmiany stron.

Klasyfikacja:
1. III LO Pszczyna,
2. LO im. Chrobrego Pszczyna,
3. PZS nr 2 Pszczyna,
4. Reprezentacja Nauczycieli,
5. PZS nr 1 Pszczyna,
6. ZSO Pawłowice,
7. ZSZiO Wola.

Król strzelców: Łukasz Pastuszka (III LO Pszczyna) - 7 goli

Najlepszy zawodnik: Dawid Pęszor (LO im. Chrobrego Pszczyna)

Skład zwycięzców: Radosław Rakowski, Mateusz Dragon, Michał Grajcarek, Marek Skipioł, Łukasz Pastuszka, Mateusz Machoń

Michał Waberski