Po raz z drugi z rzędu reprezentacja siatkarek III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie wywalczyła mistrzostwo powiatu. W zawodach, które odbyły się 15 stycznia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie nasze reprezentantki w sposób bezdyskusyjny udowodniły swoją wyższość nie tracąc seta w każdym ze spotkań.

Zgłoszone szkoły zostały rozlosowane do dwóch grup do których wcześniej dolosowane zostały dwie szkoły rozstawione, najlepsze z ubiegłego roku (mistrz III LO i finalista I LO). Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów.

W składzie III LO znalazły się: Piłot Aleksandra, Witoszek Karolina, Gawlak Ewelina, Kokot Katarzyna, Sowińska Wiktoria, Dzida Klaudia, Blaszczyk Monika, Matonog Klaudia, Synoczek Michalina, Przybyła Michalina, Rajwa Marysia, Golla Agnieszka, Kaszowska Justyna, Dajka Hanna, opiekun Michał Waberski. Nad Organizacją i przebiegiem zawodów czuwała Pani Monika Biela.

Michał Waberski

Wyniki Spotkań

Grupa A

I Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli 2:0