21 kwietnia 2021 roku

Podziel się kwiatami

Ochłonęliśmy, odpoczęliśmy, dokonaliśmy podsumowania i... i okazało się, że marzec był hojnym miesiącem. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli III LO oraz wsparciu przyjaciół z pszczyńskich szkół średnich: I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie i Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie udało się przeprowadzić akcję "Podziel się kwiatami" z okazji marcowych świąt - Dnia Kobiet & Mężczyzn.

Zorganizowaliśmy liczne licytacje w grupie Załoga Filipka kontra SMA - licytacje , zbieraliśmy makulaturę, a przed świętami nasi uczniowie i nauczyciele upiekli w sumie 57 pysznych ciast, które (wylicytowane) trafiły na wielkanocne stoły.

Naszym celem było wesprzeć Filipka - i UDAŁO SIĘ! Zrealizowaliśmy go nie na 100, ale na ponad 200%. Cała kwota zasiliła już zbiórkę Filipka na siepomaga.pl

Dzięki podjętym działaniom utwierdziliśmy się w przekonaniu, że każde warunki sprzyjają niesieniu pomocy i dzieleniu się dobrem ze światem. Przekonaliśmy się, że jest w nas moc i determinacja.

A to nie koniec naszej historii... Bądźmy czujni, bądźmy gotowi do pomocy, bądźmy otwarci na świat.️

Zbiórka dla Filipka trwa, można ją wesprzeć w każdej chwili poprzez www.siepomaga.pl/filip-sma

Więcej informacji o Filipku i zbiórce: Załoga Filipka kontra SMA