14 czerwca 2018 roku

Egzamin na kartę rowerową

W piątkowe przedpołudnie 8 czerwca 2018 roku uczniowie klas IV szkoły podstawowej zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową. Przystąpiło do niego 23 kandydatów. Uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz bezbłędnie przejechać tor przeszkód.

Część praktyczna stanowiła szczególne wyzwanie. Wymagała dużej koncentracji uwagi i sprawności fizycznej oraz zachowania równowagi. Wszyscy wspaniale poradzili sobie na placu manewrowym i zakończyli egzamin z wynikiem pozytywnym.

Dokumenty uzyskania karty rowerowej zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego czyli 22 czerwca 2018 r.

Wszystkim rowerzystom serdecznie gratulujemy

Teresa Gwiazdonik

W dniu 8 czerwca 2018 roku uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej nr 5
w Pszczynie
Część praktyczna stanowiła szczególne wyzwanie. Wymagała dużej
koncentracji uwagi
i sprawności fizycznej oraz zachowania równowagi. Wszyscy wspaniale poradzili sobie na placu manewrowym i zakończyli egzamin z wynikiem pozytywnym.

Dokumenty uzyskania karty rowerowej zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego czyli 22 czerwca 2018r.

Wszystkim rowerzystom serdecznie gratulujemy