Uczniowie naszego liceum: Marysia Maroszek, Tymoteusz Kajstura, Mateusz Warzecha, Jan Jamrozik, Robert Synoczek oraz uczennica gimnazjum Zosia Śleziak, wzięli udział w olimpiadzie języka angielskiego. Olimpiada odbyła się w Centrum Języków Obcych BEST w Pszczynie.

Doskonałe wyniki pierwszego etapu konkursu, zakwalifikowały czwórkę naszych uczniów – Zosię, uczennicę klasy 3 gimnazjum oraz trzech maturzystów Janka, Roberta i Mateusza - do finału odbywającego się 25 kwietnia w CJO BEST w Tychach.

Wspaniałe umiejętności językowe oraz ogromna wiedza o kulturze i historii krajów anglojęzycznych Mateusza Warzechy zapewniły mu pierwsze miejsce na podium, a co za tym idzie, nagrody sponsorowane przez CJO BEST. Mateusz będzie miał możliwość darmowej nauki wybranego języka obcego w szkole językowej w Pszczynie.

Gratulujemy!!!

Magdalena Tyc