11 kwietnia 2017 roku

Projekt

Uniwersytet Śląski w Katowicach w partnerstwie z miastami Katowice, Bielsko-Biała i gminą Pszczyna rozpoczęli 1 kwietnia 2017 roku realizację projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. "Kreatywny eksperymentator".
W projekcie wezmą udział uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Uczniowie i uczennice w trakcie tego projektu będą uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego z wykorzystaniem zaplecza laboratoryjnego Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii.
Koordynatorem ze strony III LO jest pani Lilla Mazur - nauczyciel chemii i matematyki.
W najbliższym czasie rusza rekrutacja do projektu. Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne będą pod linkiem:
Kreatywny eksperymentator