Dzięki uprzejmości dyrekcji i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 18 im. ks. J. Twardowskiego, uczniowie klasy 2 C naszego liceum zagościli w placówce z lekcją o zimie i świętach. Uczestniczyli w niej uczniowie oddziałów drugich i trzecich tej szkoły.

Licealiści samodzielnie stworzyli konspekt zajęć, przygotowali lekcję, a także stroje, w których wystąpili, prezentując materiał. Dzieci miały możliwość nauczenia się zimowo - świątecznej piosenki, poznania słownictwa związanego z tym okresem roku jak i wykonania pracy manualnej. Uczestniczyły  również w  rozgrywce sportowo - językowej, która szczególnie im się podobała. Uczniowie III LO  dołożyli wszelkich starań, aby lekcja była udana i ciekawa, a przede wszystkim - żeby była zabawą!!! Było to dla nich cenne doświadczenie nie tylko pedagogiczne, ale również osobiste.

Mamy nadzieję, że zajęcia wszystkim bardzo się podobały i jeszcze raz bardzo dziękujemy gospodarzom. Oczekujemy, że uda nam się jeszcze spotkać i spędzimy miło czas.

Uczniowie 2C
Opiekun Bogusława Wrona