24 listopada br. sala plenarna w Starostwie Powiatowym stała się miejscem wręczenia nagród za współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2015/16.

Nasze liceum już czwarty raz z rzędu wygrało łączną klasyfikację i zgodnie ze zwyczajem było organizatorem podsumowania.

Co roku uroczystość rozpoczyna się wręczeniem pucharów i dyplomów za tegoroczne zawody przełajowe i spartakiadę lekkoatletyczną - tak też było i tym razem.

Głównym celem spotkania było jednak omówienie współzawodnictwa w kategorii dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt najlepsza trójka wygląda tak:

1. III LO

2. I LO

3. PZS nr 2

chłopcy:

1. PZS nr 2

2. III LO

3. I LO

Naszym chłopcom zabrakło 3 punktów (3 pkt. to jedno miejsce wyżej w dowolnej dyscyplinie), aby wygrać rywalizację :(

Zwycięzcy klasyfikacji - oraz dwie szkoły wyłonione drogą losowania - otrzymali bony na sprzęt sportowy. Fundatorami nagród było Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta.

Gratulujemy!!!

Więcej zdjęć...