W bieżącym roku szkolnym pięcioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do I etapu olimpiady z zakresu geografii z elementami geologii. Wszyscy zostali zakwalifikowani do etapu II, a dwójka z nich do etapu III (finału). Zawody centralne odbyły się 19 marca w Krakowie w siedzibie AGH. W finale uczniowie musieli się zmierzyć z trudnymi zadaniami z zakresu geografii fizycznej, geologii i geografii społeczno – ekonomicznej świata i Polski.

Tomasz Smutek, uczeń klasy trzeciej, powtórzył ubiegłoroczny sukces Maćka Kiryluka i został laureatem, a Julian Solik, uczeń klasy II - finalistą olimpiady.

Tomasz w czerwcu otrzyma indeks Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w  Krakowie.

W bieżącej edycji konkursu wzięło udział 736 uczestników z całej Polski; tym bardziej cieszy sukces uczniów naszej szkoły.

Tomkowi i Julkowi gratuluję, dziękuję i życzę kolejnych sukcesów – Zofia Gloc.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - Tomek i Julek

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH