11 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty językowe dotyczące kultury i tradycji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Uczniowie naszego Gimnazjum mieli możliwość zapoznania się z elementami kultury USA poprzez prezentacje na różne temat np. Dnia Flagi (Flag Day), Dnia Weterana (Veterna's Day), Dnia Pamięci (Memorial Day) oraz Święta Dziękczynienia.

Na podstawie zaprezentowanych materiałów rozwiązywali zagadki, quizy oraz krzyżówki. Wykonanie plakatów, których tematem przewodnim były symbole Ameryki, było zarówno świetną zabawą jak i pokazało wielki artystyczny potencjał uczestników (plakaty będzie można zobaczyć w segmencie 2 naprzeciwko sali 322)

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali dyplomy oraz nagrody pocieszenia, zaś drużyny zwycięskie otrzymały karty podarunkowe do księgarni Czartak w Pszczynie.

Więcej zdjęć na:

Bogusława Wrona