20 czerwca 2008 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny (aż trudno uwierzyć, że tak szybko minął). Najbardziej uroczyście zakończyli ten rok uczniowie klas trzecich gimnazjum. Dla nich było to równocześnie pożegnanie szkoły, do której uczęszczali przez ostatnie trzy lata. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych. Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich pod kierunkiem pani Joanny Milewicz i pani Marty Kuliberdy.

Absolwenci opuścili już gimnazjum, ale wielu z nich pragnie powrócić w mury tej szkoły jako uczniowie III LO.

W liceum koniec roku szkolnego był także bardzo uroczysty. Były świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy, podziękowania. Po trudach roku szkolnego wszyscy zasłużyli na wakacyjny wypoczynek.

Życzymy Wam udanych wakacji i do zobaczenia 1 września!