We wtorek 28 kwietnia w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Pszczynie odbędą się Dni Otwarte.

Uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję zwiedzić szkołę w towarzystwie obecnych gimnazjalistów, którzy zaprezentują naszą placówkę oprowadzając gości oraz przedstawiając najciekawsze dni z życia naszej szkoły.

Od godziny 8.45 do 13.20 będziemy gościli uczniów szkół podstawowych nr 1, nr 9 i nr 18. Zapraszamy również uczniów z pozostałych szkół do zwiedzenia naszego gimnazjum!

Uczniowie szkół podstawowych zobaczą między innymi: nowoczesne i wspaniale wyposażone obiekty sportowe, bogatą w zbiory bibliotekę szkolną, salę multimedialną, liczne stanowiska komputerowe w klasach informatycznych oraz rozwijające możliwości i kreatywność uczniów pracownie językowe, historyczne czy też chemiczne oraz nasz nowy kącik gimnazjalny- GimBazę.

Co więcej, odwiedzający nas uczniowie zostaną zaproszeni do szkolnej stołówki, w której obejrzą prezentacje dotyczące różnorodnych akcji, warsztatów oraz rozrywek organizowanych przez nasze gimnazjum. Uczniowie pochwalą się również przedstawieniem, które przybliży temat projektów edukacyjnych realizowanych w naszej szkole. Na koniec zaprosimy gości do udziału w quizie ze słodkimi nagrodami!

Serdecznie zapraszamy!!!

Publiczne Gimnazjum nr 2