22 stycznia 2015 roku

Koncert Świąteczno - Noworoczny

Ponad 2000 lat temu Bóg stał się człowiekiem. I jak każdy człowiek, na początku był dzieckiem…

Jak co roku nasza szkoła przy współpracy z przedszkolem imienia Misia Puchatka w Pszczynie zorganizowała koncert świąteczno-noworoczny. Odbył się on dnia 15 stycznia, a nasi goście w programie artystycznym mogli posłuchać, co o dzieciństwie Jezusa pisali poeci, czym jest dobroć, oraz obejrzeć występ przedszkolaków. Również wokaliści przygotowali swój repertuar, a koncert zakończył się przekazaniem sobie znaku pokoju, najważniejszym gestem, który można wykonać wobec drugiego człowieka.

Tak jak w poprzednich latach po koncercie sprzedawane były ciasta, z czego dochód przeznaczono na Hospicjum imienia Ojca Pio. W tym roku zebrane zostało ponad 1000 złotych.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz pani Barbarze Garncarek-Zuber, pani Aleksandrze Dutkowskiej i pani Annie Smołce za przygotowanie występów. Do zobaczenia w przyszłym roku!