Trzeci kolejny rok z rzędu reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pszczynie zajęła pierwsze miejsce w gminnych zawodach piłki ręcznej chłopców. I tym razem, w czterech rozegranych meczach drużyna naszego gimnazjum pewnie zwyciężała nie pozostawiając złudzeń rywalom. Wygrane zawody są przepustką do reprezentowania naszej gminy w zawodach o mistrzostwo powiatu. Chłopcy będą bronić tytułu mistrza wywalczonego przed rokiem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Organizatorem zawodów byli uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie. Zawody mogły się odbyć dzięki pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie i Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie za co bardzo dziękujemy. Zawody odbyły się 2 grudnia w Hali sportowej POSiR.

Michał Waberski