9 października 2014 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego podsumowano rywalizację sportową szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu za rok szkolny 2013/2014.

Drugi rok z rzędu III LO odniosło spory sukces pokonując wszystkie szkoły w klasyfikacji łącznej. Nasi sportowcy wygrali kilka dyscyplin, a w pozostałych byli zawsze w czołówce:
chłopcy
1m w zawodach lekkoatletycznych
1m w piłce koszykowej
1m w piłce siatkowej
1m w piłce nożnej
2m w biegach przełajowych
3m w tenisie stołowym i piłce ręcznej
dziewczyny
1m w piłce siatkowej
2m w zawodach lekkoatletycznych
2m w biegach przełajowych
3m w piłce ręcznej
3m w piłce koszykowej
Punkty zebrane w tych konkurencjach, jak i pozostałych pozwoliły zająć chłopcom 1. miejsce, a dziewczętom 2. miejsce w klasyfikacjach oddzielnych. Łączna ich suma dała naszej szkole zwycięstwo.
Oprócz okazałych pucharów, które wręczali Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol i Wicestarosta Grzegorz Nogły, uczniowie nasi otrzymali bon o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego.
Gratulacje!!!