Po zwycięstwie w zawodach gminnych, powiatowych i zdobyciu II miejsca w rejonowym szczeblu piłkarze ręczni Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pszczynie pierwszy raz w pięcioletniej historii turnieju zdobyli przechodni Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie.

W zawodach rozegranych 18 czerwca w hali POSiR w Pszczynie uczestniczyły: PG nr 4, PG nr 1 i PG nr 2. Uczniowie naszego gimnazjum pewnie i bardzo wysoko zwyciężyli w obu spotkaniach. Odebrali pamiątkowy dyplom oraz puchar z rąk Pani Dyrektor PG 1 Teresy Gandyk-Bigos. Organizatorami zawodów był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie.

Skład reprezentacji PG 2:

Michał Grygierzyk, Mateusz Mach, Łukasz Wesołek, Szymon Ber, Kamil Kowalik, Kamil Widawski, Łukasz Gonska, Krzysztof Smołka, Adam Drzyżdżok, Mikołaj Pańkowski, Oskar Janicki, Arkadiusz Bogaciński, Jacek Zaczkiewicz, Michał Wicherek, Wojciech Stalmach

Osiągnięcia reprezentacji PG nr 2 w piłce ręcznej chłopców w roku szkolnym 2013/2014:

• I miejsce w I Międzygimnazjalnym Turnieju Klas Pierwszych i Drugich
  • I miejsce w mistrzostwach gminy
  • I miejsce w mistrzostwach powiatu
  • II miejsce w mistrzostwach rejonu
  • I miejsce w V Międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie

Michał Waberski