12 listopada 2013 roku

Panorama klasy 3D

Tego jeszcze nie pisali! III Liceum Ogólnokształcące pełne szaleństw! W tym roku szkolnym 2013/2014 ruszył projekt pt. „Panorama klas", który polega na przedstawieniu przez uczniów swoich profili w sposób kreatywny i jak najbardziej ciekawy. Pomysł ten został zainicjowany przez Samorząd Uczniowski z panią Barbarą Garncarek na czele. Uczniowie każdej klasy mają do dyspozycji tylko jeden tydzień, podczas którego powinni: udekorować szkołę, przygotować posiłek związany ze swoimi zainteresowaniami, zaprezentować siebie oraz swoje pasje. W poprzednim tygodniu to nasza klasa (3D) rządziła szkołą. Jako że jednym z naszych rozszerzonych przedmiotów jest geografia, postanowiliśmy urządzić szybką wycieczkę dookoła świata. W każdym dniu skupiliśmy się na innym kontynencie...

Dzień pierwszy: odwiedziliśmy Ameryki! I porywaliśmy nauczycieli!

Dzień drugi: Afryka, gorące tańce i zabawy!

W dniu trzecim królowała Europa i polski chleb ze smalcem.

Zaś w czwartym dniu przenieśliśmy się do klimatów orientalnych i pokazaliśmy jak wygląda prawdziwa azjatycka parada!

W ostatni dzień można było zaszaleć na prawdziwej australijskiej plaży! Dodatkowo zabawę rozkręcali śpiewający nauczyciele.

Cała nasza klasa zaprasza do obejrzenia kilku najciekawszych ujęć z całego tygodnia. Jak widać, poświęcenie tak ważnego maturalnego czasu było ogromne:)

Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym Facebooku

Klaudia Szuster,  Ania Krawczyk

C:UsersPszDownloadspanorama_3Dpanorama3D