13 października 2013 roku

Impreza integracyjna klas I PG

W czwartek 3 października w Zespole Szkół nr 1 odbyła się coroczna impreza integracyjna klas pierwszych gimnazjum, organizowana przez wychowawców i dyrekcję.

Imprezę rozpoczęła zbiórka wszystkich uczniów na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1. Pan dyrektor wraz z wychowawcami przywitał młodzież  życząc wszystkim powodzenia i przede wszystkim dobrej zabawy. Po przedstawieniu harmonogramu imprezy, wszyscy z wielkimi emocjami ruszyli do boju biorąc udział  w różnorodnych  konkurencjach sportowych, quizach o tematyce humanistyczno-geograficznej, w konkursie wiedzy o szkole. Uczniowie także mogli także spróbować swoich sił w konkursie plastycznym.  Uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą, wysoką sprawnością fizyczną, a młodzi artyści wykonali portrety swoich wychowawców.  Efektem zaciętej i wyrównanej rywalizacji była wygrana klasy Ib. Wychowawcy z całych sił dopingowali swoich podopiecznych, impreza przebiegała pomyślnie i w dobrym nastroju, a z twarzy pierwszaków nie schodziły uśmiechy.

Ostatnim punktem programu było wręczenie nagród w postaci dyplomu oraz słodkiego poczęstunku. Współzawodnictwo, rywalizacja i wspaniała zabawa wypełniły ponad dwugodzinny program.

Daria Tarełka, Klaudia Kowalik, Martyna Krzyżaniak