06 października 2013 roku

Enter Your Future - środa, 9.10.2013

W środę odbyły się kolejne lekcje z naszymi gośćmi. Zarówno licealiści, jak i gimnazjaliści mieli okazję odbyć podróż do najpiękniejszych miejsc Grecji, Albanii, Indonezji i Turcji. Wielu zamarzyło o wakacjach na jednej z bajecznych wysp Indonezji, niekoniecznie musiałaby to być Bali. Wybór jest duży, ponieważ Indonezja składa się z ponad 17.000 rajskich wysp! Dzięki Daphne przypomnieliśmy sobie historię Grecji od antyku po współczesność, a także poznaliśmy litery alfabetu greckiego. Lekcje z naszymi gośćmi to także dobra zabawa - niektórzy mieli okazję zatańczyć tradycyjne tureckie i albańskie tańce, a także zaśpiewać piosenkę z Indonezji. Ponieważ uczennice klasy 2A, które zajmują się dokumentowaniem działań projektowych, były dziś na wyjeździe klasowym, zdjęcia na dzisiejszych lekcjach robiła pani Justyna Strzelec. Już niebawem będziecie mogli zobaczyć je wszystkie.