07 czerwca 2013 roku

Projekt KORBA - c.d.

No i stało się!!! Czekaliśmy z niecierpliwością na wyniki, ale jak widać było na co!

Obie nasze uczennice Michalina Przybyła i Aleksandra Rojkowska będą kontynuować swoją przygodę z Korbą. Po pierwszych warsztatach zakwalifikowały się ma drugi etap, którym są warsztaty Liderski Odjazd. Są to tygodniowe warsztaty wakacyjne dla wybranych finalistów, które odbędą się w sierpniu. Tematyka warsztatów obejmuje zarządzanie projektem, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, motywowanie siebie i innych, pozyskiwanie funduszy, wystąpienia publiczne.

Dziewczynom bardzo dziękujemy za ich postawę, którą pokazują, że warto się starać, warto mieć pomysły i determinację do ich realizacji. Życzymy udanego wyjazdu i w nowym roku szkolnym czekamy na relację. Gratulacje!!!

strefakorbowicza.blogspot.com

Alicja Kulpa

Informacja z dn. 4 czerwca 2013r.

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do tegorocznej edycji projektu KORBA. Michalina Przybyła, tegoroczna maturzystka oraz Aleksandra Rojkowska uczennica klasy I LO znalazły pomysł na wyrażenie siebie poprzez swoje zdolności i umiejętności i... udało się. Dziewczyny wysłały swoje zgłoszenie, zrobiły prezentację multimedialna swojego pomysłu na projekt i zakwalifikowały się. 28 maja miały możliwość uczestniczyć w warsztatach liderskich, gdzie mogły się osobiście zaprezentować, nabyć umiejętności komunikacyjne, przywódcze oraz sprawdzić umiejętność pracy w grupie. Z ich relacji wynika, że było to dla nich wartościowe przeżycie, dobrze spędzony czas oraz możliwość sprawdzenia własnych sił oraz poznanie nowych, ciekawych ludzi.

Czekamy z niecierpliwością na informację, czy dziewczyny będą miały możliwość uczestniczenie w dalszych etapach projektu. Na ten moment bardzo gratulujemy chęci, zapału i pomysłów.

Alicja Kulpa

Strona projektu KORBA