W dn. 03.04.2012r. w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej powołanej przez organizatorów (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach -Dziedzicach) Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Kim jestem? – Moje metamorfozy”-X edycja pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego.

Komisja w składzie:
p. Mieczysław Wielomski– przewodniczący, artysta fotografik,
p. Aleksandra Hoczek – plastyk,
p. Jan Grygierczyk – artysta plastyk
p. Izabela Caputa – protokolant.

Komisja dokonała przeglądu i oceny 225 prac z 22 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z: Wodzisławia Śląskiego, Dąbrowy Górniczej, Myszkowa, Konopisk, Mikołowa, Pszczyny, Miedźnej, Turzy Śląskiej, Lubecka,  Jaworzna, Mysłowic, Mesznej, Miedźna, Bielska–Białej, Olesna, Pszczyny, Czechowic-Dziedzic.

Jury zadecydowało o przyznaniu 12 nagród oraz 14 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.

W KATEGORII SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA została wyróżniona uczennica naszej szkoły Adrianna Mac z klasy IIC LO. Nauczycielem koordynującym pracę była p. Teresa Gwiazdonik

Nagrodzeni:
1.    Jakub Kłosok  (II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi w Wodzisławiu Śląskim, opiekun: Jolanta Syrnicka)
2.    Jessika Liberka (Zespół Szkół „Silesia” w Czechowicach – Dziedzice, opiekun: Anna Kanik)
3.    Martina Woś (I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie, opiekun: Magdalena Koloch)

Wyróżnieni:
1.    Alicja Garncarek (I Liceum Ogólnokształcące  im.Lotników Polskich w Oleśnie, opiekun: Magdalena Koloch)
2.    Sylwia Glomb (I Liceum Ogólnokształcące im.Lotników Polskich w Oleśnie, opiekun: Magdalena Koloch)
3.    Karolina Gaden ((I Liceum Ogólnokształcące im.Lotników Polskich w Oleśnie, opiekun: Magdalena Koloch)
4.    Adrianna Mac (III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie, opiekun: Teresa Gwiazdonik)
5.  Paweł Pająk (POPP „Art.” (POPP „Art.” w Czechowicach – Dziedzicach zajęcia przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych, opiekun: Anna Kanik)
6.   Marcin Kuryła (POPP „Art.” w Czechowicach – Dziedzicach zajęcia przy Liceum Ogólnokształcącym, opiekun: Anna Kanik)