18 marca 2012 roku

Obronili tytuł sprzed roku!!!

Wspaniałym sukcesem zakończyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców. Uczniowie III LO zdołali obronić tytuł wywalczony przed rokiem pokonując w finale rozgrywek zawodników Powiatowego Zespołu Szkół nr 2  im. Karola Miarki w Pszczynie. Trzecie miejsce przypadło I Liceum Ogólnokształcącemu im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, a w całych rozgrywkach wzięło udział osiem szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Skład: (bramkarze) Mateusz Jaworski i Arkadiusz Górski, Bartosz Młodzik, Daniel Kubicki, Krzysztof Kokoszka, Wojciech Szczypek, Tomasz Cieszewski, Michał Indeka, Robert Głogowski, Piotr Początek, Michał Świerkot, Wojciech Lapczyk, Bartosz Paszek, Krystian Kłonica, opiekun Marcin Wyrobek

Michał Waberski