Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Publiczne Gimnazjum nr 2
· III Liceum Ogólnokształcące

Godło Polski i logo Pszczyny

Dnia 6 marca 2012 roku w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie odbył się powiatowy konkurs historyczny dla szkół ponadgimnazjalnych „Przypomnieć młodym”, zorganizowany przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Pszczynie i Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie.

W konkursie wzięło udział 10 drużyn trzyosobowych ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego.

Młodzież zaprezentowała wysoki poziom wiedzy historycznej z okresu powstań śląskich i plebiscytu.

Komisja konkursowa w składzie:

Jolanta Kalafarska – przewodnicząca
Aleksander Spyra – członek komisji
Krzysztof Spyra – członek komisji

gratulują wszystkim uczestnikom, opiekunom i szkołom.

Wyniki:

Miejsce I – zespół I. Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie, w składzie:
Małgorzata Janosz, Aneta Kotyja, Karol Sekta – pkt. 47

Miejsce II – zespół I. Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie, w składzie:
Maria Jochem, Dawid Gonska, Piotr Pitlok – pkt. 42

Miejsce III – zespół III. Liceum przy Zespołu Szkół nr 1, w składzie:
Anna Kołodziejczyk, Sonia Dutkowska, Robert Dulemba – pkt. 41

Miejsce IV – zespół Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach, w składzie:
Marcin Kropidło, Szymon Bokota, Artur Gruszka – pkt. 39

Miejsce IV – zespół III. Liceum przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie, w składzie:
Karolina Janko, Izabella Żuk, Jakub Król – pkt. 39

Miejsce V – zespól Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, w składzie:
Barbara Rak, Barbara Pająk, Śmieja Marcin – pkt. 34

Miejsce VI – zespół Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, w składzie:
Paulina Szczepańczyk, Paweł Świderski, Sławomir Rozmus – pkt. 33

Miejsce VI – zespół Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej, w składzie:
Nadine Sadowski, Aleksandra Pękała, Filip Malinowski – pkt. 33

Miejsce VII – zespół Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, w składzie:
Kacper Prasek, Mateusz Myślicki, Szymon Waliczek – pkt. 25

Miejsce VIII – zespół Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie, w składzie:
Agnieszka Czopka, Marek Zużałek, Arkadiusz Janda – pkt. 22

Informacja o terminie wręczenia nagród wszystkim uczestnikom, opiekunom i szkołom zostanie podana e-mailowo i telefonicznie.

Pszczyna, dnia 6 marca 2012 roku.

Copyright © 2009-2017 by zs1pszczyna.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja - Rafał Ples
Modyfikacja projektu - Wojciech Pszonak