14 lutego w naszej szkole odbyły się zawody miejsko-gminne w koszykówce dziewcząt. Do zawodów przystąpiły cztery gimnazja, a mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Dziewczęta pod opieką pani Bożeny Chrzanowskiej zajęły 2. miejsce ustępując drużynie PG nr 1 w Pszczynie. Trzecie miejsce zajęło PG nr 4 w Pszczynie, czwarte PG nr 3 w Pszczynie.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy uczestnictwa w zawodach. Do zawodów powiatowych awansowało PG nr 1 w Pszczynie.

Tylko trzy gimnazja spośród pięciu naszej gminy zgłosiło się do zawodów gminnych w koszykówce. Jak już stało się tradycją i tym razem chłopcy PG nr 2 nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli. Na drugiej pozycji zostali sklasyfikowani reprezentanci PG nr 4, a trzecią pozycję zajęło PG nr 1.

Zawody sędziowali opiekunowie poszczególnych drużyn: Marcin Wyrobek, Andrzej Mulawa i Sebastian Dziech.

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za udział i postawę fair play, a opiekunom za przygotowanie młodzieży do rozgrywek. Zapraszamy za rok.

Michał Waberski