09 listopada 2011 roku

Bezpłatne studia za granicą

Program eduABROAD - oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych Uczelni Wyższych w Polsce - pomaga w rozpoczęciu edukacji na Uczelniach: w Anglii, Danii, Irlandii, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, na Łotwie oraz we Włoszech. Studia prowadzone są w języku angielskim, w międzynarodowym środowisku. Aby aplikować na studia wystarczy zdany egzamin maturalny oraz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Studia w Danii, Szwecji i Irlandii są bezpłatne.

W imieniu University College of Northern Denmark (www.ucn.dk) serdecznie zapraszam na spotkanie, które odbędzie się 7 grudnia 2011 r. o godz. 16.00 w British School w Chorzowie, ul. Katowicka 107.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie zgłoszenia do 30 listopada 2011 r. na katowice@eduabroad.pl

Anna Hejduk
Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD