13 października 2011 roku

Osiągnięcia sportowe gimnazjalistów

Rok szkolny dopiero co się rozpoczął, a nasi gimnazjaliści już odnieśli znaczące sukcesy sportowe.

I runda eliminacji turnieju piłkarskiego COCA COLA CUP 2012

Uczniowie naszego gimnazjum poraz kolejny biorą udział w rozgrywkach piłkarskich Coca Cola Cup. 10 października na boiskach naszej szkoły rozegrano mecze pierwszej rundy eliminacji tego turnieju. Chłopcy nie mieli sobie równych i pewnie awansowali do drugiej rundy rozgrywek wojewódzkichwygrywając swoją grupę. Skład PG nr 2 w Pszczynie: Pilch Mateusz, Wdowiak Dawid, Widawski Kacper, Stryczek Mariusz, Góralczyk Grzegorz, Kawłatow Robert, Dragon Mateusz, Górka Paweł, Czerwiński Kamil, Operchalski Radosław, Czembor Paweł, opiekun Michał Waberski.

Wyniki:

PG nr 2 Pszczyna 6-2 Gimnazjum w Miedźnej,
Gimnazjum Miedźnej 1-6 PG nr 3 Pszczyna,
PG nr 2 Pszczyna 5-2 PG nr 3 Pszczyna

Gratulujemy!!!

Współzawodnictwo sportowe szkół gimnazjalnych

6 października w Łące odbyły się zawody w biegach przełajowych w ramach współzawodnictwa sportowego szkół gimnazjalnych. Duzy sukces odniosły nasze dziewczęta, które okazały się bezkonkurencyjne zajmując I miejsce w sztafecie.

Skład reprezentacji:
Dorota Waleczek
Klaudia Kasprzyca
Klaudia Kobiór
Milena Zielińska
Natalia Wrona
Dominika Gruszka
Opiekun: Justyna Kropka-Oslislok

Gratulacje!!!

Memoriał Alojzego Pławeckiego

Łąka wrzesień 2011

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pszczynie zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów, a najlepszą lokatę indywidualnie wywalczył Bartłomiej Micha zdobywając I miejsce. Z dziewcząt najlepiej spisała się Dorota Waleczek zajmując trzecie miejsce.

Skład reprezentacji:
Dorota Waleczek