Weź udział w konkursie “Moj@ edukacja” i pokaż, jak lubisz (się) uczyć!

W ramach projektu realizowany jest KONKURS, w którym uczniowie mają szansę wypowiedzieć się, w jaki sposób lubią się uczyć - z wykorzystaniem różnych technik i technologii edukacyjnych, natomiast nauczyciele mają okazję pokazać, w  jaki sposób te narzędzia wykorzystują w szkolnej praktyce. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli, a także do potencjalnych nauczycieli – studentów kierunków pedagogicznych. Ma on zachęcić młodzież do tworzenia i wykorzystywania nowoczesnych technologii i innowacji w procesie uczenia się (na różnych przedmiotach), zaś nauczycieli/studentów do stosowania różnorodnych technik nowoczesnej edukacji w codziennej praktyce. Informacje, porady oraz inspiracje znajdziemy w portalu Edustyle.pl, promującym nowy styl nauczania i uczenia się, stworzonym specjalnie na potrzeby projektu Moj@ edukacja.

Organizatorzy
Organizatorami projektu są iSource S.A. oraz Think Global Sp. z o.o. Realizację projektu wspiera portal o nowoczesnej edukacji Edunews.pl.

Przewodnik dla nauczyciela

Przewodnik dla ucznia